První setkání s páry, které si plánují říct své ano, mám rád. Nejen že rád poznávám nové lidi, ale právě v den našeho prvního setkání získává svatební film svoje první obrysy. A aby mohlo vaše svatební video vypadat přesně tak, jak si přejete, je předsvatební schůzka tím nejdůležitějším momentem celé naší spolupráce. Proč? Protože právě na předsvatební schůzce si můžeme říct vše, na co už nebude čas během svatebního dne.

 

Inspirujte vámi samými

Nejdůležitější je nebát se a mluvit. I když netušíte, jak takové svatební video vzniká, zmiňte, co byste rádi nebo naopak, co se ve videu objevit nemá. Za pomoci inspirace pracuje téměř každý umělec a svatební video je právě takovým malým uměleckým dílem. Proto se každého páru ptám nejen na detaily celého svatebního dne, ale i na to, co mají rádi, čím se baví ve chvílích volna, jakou hudbu poslouchají nebo jaký si pustí film na dovolené. Poznat se navzájem a rozumět si, to je klíč k perfektnímu svatebnímu filmu.

Studio Navara predsvatebni schuzka Jablonec 

Přijďte s hlavou otevřenou a s otázkami navíc

S radostí vám vysvětlím detaily svého pracovního nasazení během svatebního dne. Povím vám vše, co se během svatebního dne může stát, aby nedošlo k nějakým nemilým překvapením. Můžete tedy na předsvatební schůzku přijít s hlavou otevřenou a  pouze s několika otázkami navíc. Protože vše, co potřebujete znát, vám povím, aniž byste se museli ptát.

 

Smlouva o tvorbě svatebního filmu pro vaši spokojenost

Věřím, že pořádek dělá přátele, a tak vám předložím i smlouvu o tvorbě svatebního filmu. Vysvětlím vám její detaily a její kopii si vezmete domů. V klidu si ji pročtete a navrhnete změny. Důležité je, abyste se po všech stránkách cítili spokojení a jistí svým výběrem. Na podpisu smlouvy o tvorbě svatebního filmu netrvám, ale často je to pro obě strany jednodušší.

Studio Navara Predtacky

Točím, točíš, točíme

Třešničkou na dortu předsvatební schůzky je natáčení „rande.“ Každý opravdový film má svůj příběh. A ten svatební může pojednávat nejen o vaší svatbě, ale o celém příběhu, který vás provází od první minuty vašeho setkání. Dokonalý svatební film, to jste právě vy. A několik záběrů z předsvatební schůzky vám ukáže nejen to, jak kameraman využívá svoji techniku, ale i to, jak originální může být právě váš svatební film. Tam, kde svatební fotografie končí, svatební video začíná. Ať je takové, jaké ho chcete mít.