Narodil jsem se v malém městě Jablonci nad Nisou na úpatí Jizerských hor. Dětství jsem strávil v okolí vesničky Navarov uprostřed hlubokých lesů a strmých skal. Díky studiu oboru cestovní ruch na vysoké škole a hluboce zakořeněné touze po poznávání jsem měl možnost navštívit mnoho zemí celého světa do svých šest a dvaceti let.

Krátce po studiu a mnoha pracovních zkušenostech v oboru hotelnictví jsem se vzdal kariéry ve prospěch svobodného života v divoké přírodě po vzoru spisovatele Henryho Thoreau. V letech 2010 a 2011 jsem strávil šest měsíců v jižní Evropě a v roce 2014 jsem podnikl sedmiměsíční expedici napříč Skandinávií.

Fotoaparát a stativ jsem měl vždy při sobě. Dokumentoval jsem vše, co jsem na svých cestách potkal. Psal jsem si deník, a když byla nálada, tak i básně. Na podzim roku 2011 měl premiéru můj první celovečerní film o cestě jižní Evropou s názvem Dva sny. V roce 2014 jsem začal publikovat cestovatelské články a dokončil jsem svoji druhou knihu s názvem Pád do snu.

V současné době neustále zdokonaluji své dovednosti na poli filmové tvorby. Snažím se efektně propojovat světy hudby a akčních záběrů za pomoci profesionální techniky a citu pro kompozici. Můj táta byl hudebník a melodické zvuky u mě dodnes vyvolávají silné emoce. Zvláště pak při spojení s nápaditými záběry, harmonickými ruchy a jedinečnými scénami.

V rámci své tvorby se snažím vnést příběhy do svatebních dní, sportovních videí a expedičních filmů. Používám originálnější pohled na nezapomenutelné okamžiky neobyčejných svateb. Využívám nové metody nejen při natáčení nevšedních okamžiků, ale i při následné postprodukci ve studiu. Nápadité video, které zaujme a nenudí, je pro mě vším.