Svatební den je filmem, na který se nezapomíná. Tam kde svatební fotografie končí, svatební video začíná. Svatební video má jedinečnou schopnost zachytit to, jak jste se cítili, když jste si řekli své ano.

Svatební den je emocemi nabitá událost. Radost a smích, očekávání a napětí, dojetí a vážnost. Koktejl pocitů, nálad a momentů, na které chcete vzpomínat, dokáže uchovat svatební video. A máte-li poblíž zkušeného kameramana, překvapí vás, kolik krásných okamžiků vám během svatebního dne uniklo, a které máte navždy uchovány ve vlastním videu.

Krátký film, jehož hlavními hvězdami jste právě vy!

Příběh, o který se chcete podělit se svými blízkými, si zaslouží víc než jen sestřih na jednu písničku. I ve škole nás učili, že každý příběh má svůj úvod, stať a závěr. A právě svatební film z mé produkce je tím opravdovým trhákem, na který nemusíte chodit do kina. Jeho délka vám umožní podívat se na něj kdykoliv. Stáčí vám jen deset minut před vaším oblíbeným seriálem. Netvořím filmy pro prach šuplíků, tvořím filmy pro vás a vaši radost.

Každý jsme jiný. Každý máme jiná přání a představy. Je proto důležité, abychom se vzájemně poznali, k čemuž slouží předsvatební schůzka. Během svatebního dne jsem pak neustále poblíž, ale zároveň „neviditelný“. Fotograf si vás potřebuje naštelovat do póz, ale já nikoliv. Bavte se, užívejte si a později můžete dělat to samé před vaší televizí, až budete sledovat váš svatební film z mé produkce.