Liberec je průmyslovým a kulturním centrem severních Čech. Člověk zde najde prakticky všechny druhy zábavy, které si lze představit, a tak je natáčení v této oblasti opravdu zajímavým zážitkem. Protože svůj rodný kraj znám velmi dobře, mohu poradit s vhodnými místy pro natáčení, ať už se jedná o procházku v rámci svatebního filmu nebo místo pro natočení originální produktové reklamy.

Historie natáčení svatebních filmů Studia Navara sahá do roku 2009, kdy jsem poprvé natáčel svatbu u kostela v Bedřichově a dodnes se sem rád vracím. Jen kousek odtud startuje každý rok slavný běžecký závod Jizerská 50, který natáčím velmi rád nejen proto, že jeho součástí bývají i moji přátelé, kteří jsou vášniví běžkaři. Avšak Jizerská 50 není jediným počinem v repertoáru sportovních filmů, ze kterých mohou vzniknout i zajímavá produktová videa nejrůznějších sportovních značek.

Kultura a umění jsou v libereckém kraji na vysoké úrovni. Sám jsem členem spolku AvantgArt, který se snaží zachránit historicky cennou kulturní památku Zauhlovací a vodárenské věže ve Vratislavicích n. N. Právě zde vzniklo a ještě vznikne mnoho zajímavých filmových děl, která dokáží oslovit prakticky kohokoliv. Díky této iniciativě se moje záběry a fotografie objevily i v programech známých televizí. Je mi také velikou ctí natáčet předávání poct hejtmana, který každoročně uděluje ocenění významným osobnostem Liberecka.

Natáčení svatebních filmů, sportovních událostí nebo produktových videí v libereckém kraji je pro mě srdcovou záležitostí. Není odtud daleko do Německa nebo Polska, a tak je natáčení o to pestřejší.