Jaké to je točit taneční párty po boku světových djs jako Giuseppe Ottaviani, Solarstone nebo Sean Tyas? Přečtěte si, jak jsem prožil jednu prosincovou noc v hradeckém klubu Denoche s kamerou v ruce.

Ještěd SkyRace, to je 24,5 kilometru běhání a 1600 metrů převýšení na stezkách v okolí a na vrcholu Ještědu. Ti nejrychlejší zvládnou jarní i zimní variantu pod dvě hodiny. A já jako kameraman běhám s nimi. Přečtěte si, jaké to je být videomakerem pro extrémní běžecký závod.

Kameraman běžcem aneb týden natáčení běžeckého kempu v Toskánsku pohledem kameramana.

Dvě svatební videa a 48 hodin pro natáčení. To je výzva, zábava i vypětí. Přečtěte si, jak se točí dvě svatby za jeden víkend, a poznejte, jak vznikají opravdové svatební filmy.

Vše, co jste chtěli vědět o svatebním videu aneb nejčastější otázky ke kameramanovi a odpovědi na ně.

Stále váháte, jestli objednat i svatebního kameramana? Říkáte si, že fotky budou stačit? Přečtěte si 10 důvodů, které změní váš pohled na svatební film.

Jak probíhá samotné zpracování svatebního filmu? Jak vybírám hudbu, která je jeho součástí? Kdy se na film můžete těšit? Čtěte ve třetím dílu série Jak vzniká svatební film.

Jak probíhá natáčení samotného svatebního dne z pohledu kameramana? Čtěte v druhém dílu série Jak vzniká svatební film.

Zajímá vás, jak pracuje kameraman? Netušíte, co se skrývá za tvorbou svatebního filmu? Chcete vědět, co se děje, než váš svatební film doputuje do vaší televize? Přečtěte si vše, co jste chtěli vědět o svatebním videu a možná i víc.

Pečlivě jste vybírali, dlouho jste přemýšleli a nyní se máte poprvé setkat s profíkem, který s vámi stráví váš jedinečný den. Na co všechno se zeptat? Co všechno naplánovat? Na co všechno nezapomenout?