Kameraman běžcem aneb týden natáčení běžeckého kempu v Toskánsku pohledem kameramana.

Dvě svatební videa a 48 hodin pro natáčení. To je výzva, zábava i vypětí. Přečtěte si, jak se točí dvě svatby za jeden víkend, a poznejte, jak vznikají opravdové svatební filmy.

Vše, co jste chtěli vědět o svatebním videu aneb nejčastější otázky ke kameramanovi a odpovědi na ně.

Stále váháte, jestli objednat i svatebního kameramana? Říkáte si, že fotky budou stačit? Přečtěte si 10 důvodů, které změní váš pohled na svatební film.

Jak probíhá samotné zpracování svatebního filmu? Jak vybírám hudbu, která je jeho součástí? Kdy se na film můžete těšit? Čtěte ve třetím dílu série Jak vzniká svatební film.

Jak probíhá natáčení samotného svatebního dne z pohledu kameramana? Čtěte v druhém dílu série Jak vzniká svatební film.

Zajímá vás, jak pracuje kameraman? Netušíte, co se skrývá za tvorbou svatebního filmu? Chcete vědět, co se děje, než váš svatební film doputuje do vaší televize? Přečtěte si vše, co jste chtěli vědět o svatebním videu a možná i víc.

Pečlivě jste vybírali, dlouho jste přemýšleli a nyní se máte poprvé setkat s profíkem, který s vámi stráví váš jedinečný den. Na co všechno se zeptat? Co všechno naplánovat? Na co všechno nezapomenout?

Kdyby za mnou někdo přišel v době mých studií a řekl mi, že jednou budu uvádět svůj celovečerní film v kině, usmál bych se a poklepal si na čelo. Tehdy jsem opravdu netušil, jak velkou součástí mého života se film jako takový jednou stane.

Co nevidět se budeme brát. Chceme si nechat natočit film, abychom měli památku na první kroky v našem společném životě.  Ale každý kameraman má jiný styl. Každý nám nabízí něco jiného. Jak má tedy vypadat správný svatební film? Co všechno dostaneme za své peníze? Čtěte v článku, který se věnuje svatebnímu filmu jako takovému.